Newsletter

Zapisz się do newslettera LanNet Suwałki!

Serdecznie zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera, w którym będziemy Państwa informować o kolejnych działaniach podejmowanych przez naszą firmę, jak również przekazywać istotne informacje i zapraszać Państwa na wydarzenia realizowane przez NAS!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od PHU "ADI LanNet" Małgorzata Bagan (ul. Utrata 4C 16-400 Suwałki) na mój adres pocztowy lub e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych PHU "ADI Lan-Net" Małgorzata Bagan (ul. Utrata 4C 16-400 Suwałki), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie.
[recaptcha]

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka